Ubytovanie - Slovenský Raj

svkeng

Apartmán - Štúdio Pohoda

1-spálňové apartmánové štúdio so samostatným vchodom sa nachádza v turistickom stredisku Slovenský raj - Čingov, je súčasťou objektu prevádzkovej budovy Trek Café (kaviareň, turistické infocentrum, požičovňa bicyklov sport shop) na parkovisku Čingov, situované je v podkroví. K dispozícii je 1 miestnos / obývacia spálòa (cca 16 m2) s manželskou posteľou a dennou časťou (TV/SAT), v ktorej sa nachádza rozťahovacia pohovka (prístelka vhodná pre 1 osobu), úložné priestory (komoda, vešiak) a kuchynský kútik (elektr. varná 1-platnička, varná konvica, poháre, šálky, základný jedálenský inventár pre ohrev a podávanie jedál, mini chladnička s výparníkom). Samostatná kúpelňa (WC, menšia vaňa s ručnou sprchou, umývadlo). Raňajky / polpenziu je možné dohodnúť si individuálne v blízkych penzionóch.

Cenník:
40 EUR / štúdio pre 2 osoby / noc
prístelka 8-10 EUR / os. / noc
rekreačný poplatok +0.50 EUR / os. / noc

Apartmán - Štúdio Pohoda
Slovenský raj, Ćingov - (vjazd na parkovisko)
GPS: 48°56'50.2" - N 20°29'7.9"E

rezervácie: tel: +421 (0)903 634 064 e-mail: info@chatapohoda.sk

Ubytovanie - Apartmán pohoda Apartmán pohoda - Slovenský raj Apartmán pohoda - Slovenský raj Apartmán pohoda - Slovenský raj Apartmán pohoda - Slovenský raj Apartmán pohoda - Slovenský raj

Čingov

Oblasť Čingov a významné turistické stredisko v Slovenskom raji. Nachádza sa na jeho severnom okraji v blízkosti Spišskej Novej Vsi a Smižian. Spolu s Podleskom je oblasť Čingova najväèšie turistické centrum ležiace na severe Slovenského raja. Je východiskovým bodom pre mnohé turistické trasy ako sú napr. Tomášovský výhľad, Kláśtorisko, Sokolia dolina, Klauzy, Prielom Hornádu, a ostatných turistických trás, ktoré patrí k najväčším turistickým lákadlám Slovenského raja.

Dnes je: Streda, 29.11.2023 - meniny má  Vratko